KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13229276
nr 1322 9276
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, 1975. Signerad, numrerad 8/100. Motivet: ca 18x23 cm. Bladets mått: 21x27 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:27:14
27/4 18:22:14
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander